Projektowanie stron www

Projektowanie stron internetowych, aktualizacja i modernizacja

Odpowiednio zaprojektowana strona internetowa www stanowi narzędzie, które umożliwia usprawnienie kontaktów z klientami, precyzyjne docieranie do grup docelowych. Jest istotnym elementem budowania wizerunku i marki firmy. Ważny jest zatem każdy jej element - wygląd, funkcjonalność, a zwłaszcza część informacyjna.
Staramy się, aby tworzone przez nas strony spełniały Państwa oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalnym jak i graficznym.
Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą wszystkie etapy niezbędne do powstania strony internetowej. Od rejestracji domeny, poprzez projekty i wykonanie strony, aż do wdrożenia i uruchomienia na wskazanym przez Państwa lub zaproponowanym przez nas serwerze. Nasza rola na tym zwykle się nie kończy. Nadzorujemy i aktualizujemy strony przez nas zaprojektowane, a naszym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki modernizacji i przebudowy strony. Każda strona, nawet najlepiej zaprojektowana i wykonana, wymaga aktualizacji, również taka, która ma zainstalowany system zarządzania treścią (cms).
Przekazując stronę Klientowi dajemy gwarancję pełnej zgodności z standardem w3c. Można to sprawdzić na stronie tej organizacji. Jeśli jednak strona ma system CMS po jakimś czasie może nastąpić utrata zgodności ze standardem związana z automatycznym generowaniem kodu.
Strony internetowe zrealizowane przez nas są również poprawnie wyświetlane we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach tj. IE7+, Firefox, Opera, Safari.
Nie zajmujemy się bezpośrednio pozycjonowaniem stron www, ale nasze produkty są odpowiednio zoptymalizowane, dzięki czemu pozycjonowanie jest bardziej efektywne.

Elementy stron internetowych

  • Formularz kontaktowy - pozwalający skontaktować się z właścicielem strony poprzez wypełnienie odpowiednich pól. Wiadomość taka zostaje wysłana automatycznie na podany przez Państwa e-mail.

  • Mapka Google

  • Moduł CMS - czyli system zarządzania treścią, pozwalająca na łatwą aktualizację i rozbudowę serwisu www przez osoby, które nie muszą posiadać specjalistycznej wiedzy informatycznej.

  • Galeria zdjęć - pozwala przedstawić kolekcję fotografii.

  • Newsletter - po wpisaniu swojego adresu e-mail klient zapisuje się automatycznie na listę i staje się odbiorcą wysyłanych przez nas maili lub materiałów reklamowych (tylko z CMS).

  • Aktualności (tylko z CMS)

  • Blog

  • Statystyka Google

Technologie

W zależności od stopnia skomplikowania i zadań stawianych przygotowywanej stronie lub aplikacji, proponujemy odpowiednie rozwiązania dla konkretnych zastosowań.
Korzystamy z HTML, DHTML, XHTML, XML, CSS, PHP, JSP, MySQL, JavaScript (jQuery).
Technikę wykonania dostosowujemy zawsze do potrzeb konkretnego projektu i możliwości finansowych zleceniodawcy.

Projektowanie sklepów internetowych

Sklep internetowy to szczególny przykład aplikacji internetowej. Umożliwia sprzedawanie i kupowanie towarów i usług przez Internet. Pozwala również dotrzeć do klientów ze swoją ofertą produktów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zakładając sklep internetowy, można zwiększyć sprzedaż swoich produktów.