O nas

Od kilku lat zajmujemy się projektowaniem aplikacji oraz stron internetowych. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania webowego - czyli oprogramowania, które działa przez przeglądarki internetowe. Naszym Klientom zapewniamy pełną obsługę informatyczną w zakresie stron internetowych, sieci i obsługi systemu.

Zdobyliśmy potrzebne doświadczenie, aby w profesjonalny sposób, w najnowszych technologiach projektować eleganckie, przejrzyste i przede wszystkim funkcjonalne serwisy i aplikacje. Z przyjemnością pomożemy w realizacji Państwa projektu. Doradzimy i zaproponujemy właściwe rozwiązania.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje naszych klientów. Każdy nowy projekt to nowe wyzwanie.

Projektujemy strony internetowe i oprogramowanie zgodne z obowiązującymi standardami. Wszystkie nasze projekty wykonywane są w oparciu o najnowsze trendy i technologie internetowe.

Staramy się, aby wykonane przez nas strony i aplikacje działały prawidłowo, były zoptymalizowane pod względem wydajności, oraz dobrze widziane przez wyszukiwarki.

Obsługujemy zarówno duże, korporacyjne serwisy jak i nie wielkie strony. Tworzymy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Rynek technologii internetowych zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego do każdej realizacji staramy się dobrać najlepsze rozwiązania w zależności od potrzeb i wymagań. Projektujemy w oparciu o najnowsze technologie: HTML5, CSS3, PHP, JAVASCRIPT, AJAX, MYSQL oraz systemy CMS – DRUPAL i YII.

Naszą misją jest pełne zadowolenie klienta i jego pewność, iż stosowane rozwiązania informatyczne w pełni spełniają stawiane wymagania merytoryczne i jednocześnie są optymalne pod względem ekonomicznym.