FAQ

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Aby określić przybliżoną cenę wykonania serwisu musimy poznać dokładnie wymagania Klienta. Najlepiej, gdy mamy tzw. specyfikację wymagań przedstawioną na piśmie. Możemy wówczas dokładnie przeanalizować i opracować plan realizacji projektu oraz podać cenę. Cena zależy bowiem, od wielu czynników (np. od rodzaju strony www, jej skomplikowania i czasu, jaki będzie potrzebny na jej realizację).

Jaki jest czas realizacji strony internetowej?

Czas realizacji zależy od konkretnego zamówienia. "Prosta strona" może być wykonana w ciągu 1-2 tygodni. Czas realizacji strony internetowej składającej się z projektu graficznego z systemem CMS to około 2-4 tygodni.
Dokładną informację na temat terminu realizacji projektu możemy podać dopiero po uzyskaniu szczegółowych informacji na temat wszystkich jego elementów. Uzgodnione terminy stanowią integralną część podpisywanej umowy.

Czy konieczny jest kontakt osobisty aby zlecić usługę i rozpocząć współpracę?

Nie - kontakt osobisty nie jest konieczny, ale oczywiście możliwy. Nie zawsze istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu. Możemy nawiązać współpracę opartą na kontakcie mailowym i telefonicznym oraz przy pomocy komunikatorów takich jak Skype lub Tlen. Niektórzy jednak bardzo cenią sobie bezpośredni kontakt w czasie projektowania i ustalania szczegółów. Chcą na bieżąco obserwować, uzgadniać i wprowadzać zmiany. Każda opcja w zależności od Państwa upodobań jest możliwa.

Czy można przygotować wstępną graficzną wersję wyglądu strony?

Tak. Możemy wykonać stronę, korzystając z projektu graficznego, który otrzymamy. Koszty realizacji strony są w tym przypadku niższe.

Jak wygląda płatność za projekt?

Płatność jest podzielona na dwie części. Pierwsza - zaliczka, po uzgodnieniu projektu graficznego, druga po zakończeniu całego projektu, gdy strona zostanie zatwierdzona przez Klienta i za jego zgodą umieszczona na wskazanym serwerze.