Aplikacje internetowe

Projektowanie aplikacji internetowych

(od prostych programów generujących druki do skomplikowanych aplikacji bazodanowych np. aplikacje księgowe, bankowe, systemy crm, kadry, magazyn, obieg dokumentacji, itd.)

Aplikacja internetowa (wg Wikipedii) - ogólna nazwa programu, który pracuje na maszynie podłączonej do sieci (serwerze) i komunikuje się z użytkownikiem za pomocą przeglądarki internetowej. Aplikacja internetowa jest czymś więcej niż zwykłe, statyczne strony WWW. Zakłada ona interakcję z użytkownikiem.
Aplikacje internetowe, to systemy, które wspomagają działalność firmy z wykorzystaniem internetu, ale mogą być także instalowane na serwerach lokalnych. Komunikacja z użytkownikami odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej. Aplikacje internetowe usprawniają pracę wewnątrz firmy, a także ułatwiają komunikację pomiędzy poszczególnymi oddziałami i klientami.
Tworzenie aplikacji internetowych ma zwykle charakter indywidualny - są to aplikacje dedykowane. Oznacza to, że budowane są pod indywidualne potrzeby Klienta.
Nasze aplikacje działają we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach z włączoną obsługą JavaScript (np. IE 7+, Firefox, Opera, Safari)

Projektując aplikacje kładziemy nacisk na ich niezawodność i optymalizację, korzystamy z PHP, MySql, YII i Ajax.

Aplikacjie internetowe - zalety

  • niezależne od środowiska – do uruchomienie aplikacji wystarczy dowolna przeglądarka internetowa
  • usprawniają zarządzanie firmą w sferze organizacyjnej, sprzedażowej, obsługi klientów oraz ewidencji
  • umożliwiają dostęp z dowolnego miejsca (konieczny jest tylko połączenie z Internetem)
  • zapewniają bezpieczeństwo działania poprzez wykorzystywanie metod logowania i bezpiecznych protokołów tj. SSL,
     

Nowoczesne aplikacje napisane w oparciu o zdiagnozowane potrzeby naszych Klientów są kluczem do ich sukcesu.